Klacht: coca cola dop

Scir op 08 februari 2023 over Coca-Cola in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Coca-Cola is working on this complaint
🔄 In behandeling
Bedrijf Coca-Cola
Status In behandeling
Datum 8 februari 2023

Een consument heeft problemen ervaren met de dop van een Coca-Cola-flesje, die het inschenken bemoeilijkt en terugklapt. Daarnaast vindt de klager het moeilijk om uit het kleine flesje te drinken door de hinder van de dop, en ondervindt men ook moeilijkheden bij het sluiten van de dop. Bovendien zijn er scherpe randjes aan de dop wanneer deze wordt losgetrokken.

Mijn Klacht:

De dop belemmerd het inschenken. Klapt terug. Je kan moeilijk uit een klein flesje drinken dan zit de dop in de weg. Dop draait ook lastig dicht. Als je de dop lostrekt zitten er scherpe randjes aan.

Gewenste Oplossing:

De vorige doppen waren prima. ik snap dat coca cola wil denken aan het milieu maar de mensen moeten daar ook aan denken. ik leverde hiervoor ook altijd flessen in met dop nooit zonder. Dus die dop hoeft er helemaal niet aan vast te zitten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Coca-Cola over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Coca-Cola in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door Scir
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM