Klacht: Verkeerde levering schoenen

Patrick van Heist op 17 februari 2017 over Clublatina.nl in de categorie Internetshops - Schoenen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 17 februari 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb op 16 januari 2017 een paar Nike Air zoom structure 19 schoenen online besteld bij Clublatina. Ik heb schoenen geleverd gekregen van van een heel ander merk en type; nl Adidas Yeezy. Het enige dat klopte was de maat.
met deze link zou je moeten uitkomen op de schoenen die ik besteld had. Momenteel werkt de link niet en is de site ook niet toegankelijk..

http://www.clublatina.nl/nike-performance-air-zoom-structure-19-stabiliteit-hardloopschoenen-black-sail-total-crimson-racer-blue-dhqjsuxl.html

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag zonder extra verzendkosten te hoeven betalen de juiste schoenen ontvangen en deze verkeerde retoursturen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten