Mijn Klacht:
In juli een abonnement afgesloten. Van de drie keer zijn ze twee keer niet geweest. Die ene keer dat ze wel zijn geweest had ik een dag van te voren een mail gezonden met de hoop dat ze wel zouden komen. Dat gebeurde ook, maar dat kan toch niet de bedoeling zijn.
Ik heb er geen vertrouwen meer in. Dat het 1 keer mis gaat, ach dat kan gebeuren, maar in juli wel geld afschrijven en dan moeten gaan bedelen naar een beetje service daar ben ik niet zo van gediend.
Gewenste Oplossing:
Als ik mijn geld, minus die ene schoonmaakbeurt terug ontvang.
Ik wilde graag betalen voor een service, maar dan dient men zich wel goed aan de afspraak te houden. De eerste keer gaf men aan dat ze het contract een maand zouden opschuiven en daar ben ik mee akkoord gegaan, maar ik vrees dat dit toch ergens weer mis gaat. Ik ben van mening dat als men de afspraken niet na komt, het geld retour moet.

