Mijn Klacht:
In de zomer kocht ik bij chichola schoenen. Op de site stonden ze als new leather suede shoes. Ik kocht ze voor 46,14 USD . 2 maanden later ontving ik ze. Ik maakte de zak open en wat een teleurstelling . Een plastic walm kwam uit de zak . En de schoenen waren gewoon zo nep. Zo plastic . Deuk in de neus rits was stuk. Zware teleurstelling.
Ik kon de schoenen terug sturen. Ik kreeg een printlabel met een wazig adres.
De schoenen liggen nu vanaf november ergens in china. Maar er is totaal geen contact met het bedrijf. En dus ook geen hulp om de schoenen bij hun te krijgen.
Voor iedereen die hier wil kopen wil ik waarschuwen. Ik heb voor ik ging kopen kijken voor reviews, maar vond alleen de reviews op de site. Na het ontvangen van de schheb ik een slechte review willen plaatsen. Deze word niet geplaats. Dus allemaal nep.
Gewenste Oplossing:
Ik hoop dat jullie mij kunnen helpen met het geld terug te krijgen.

