Mijn Klacht:
We hebben op de ochtend van vertrek een email ontvangen van cheaptickets dat onze vlucht 2 uur later zou gaan vliegen.We kregen van hun ook een email om te bevestigen. We dachten oke netjes van ze dat ze dit hebben laten weten we houden er rekening mee. maar we gaan er alsnog optijd heen. We komen op het vliegveld aan in Arusha en blijkt dat onze vlucht helemaal niet verlaat is maar gewoon om de normale tijd is gegaan. De vlucht zou nooit later vertrekken.
geregeld met de mensen dat we in Kilimanjaro nog mee konden vliegen. net voordat we daar ariveren zien we het vliegtuig de lucht in gaan.
naar loket geweest van de maatschappij en die gaven aan dat ze niks konden doen tot morgen.
ik heb cheaptickets nadat we terug waren in Nederland een email verstuurd met terug halen van de kosten. Na 3 dagen tijd nog geen bericht ontvangen. Toen maar via het klachten formulier gedaan. na 2 dagen een bericht waarin hun aangeven dat het bij de vliegtuigmaatschappij is en niet bij hun omdat hun de terugwijziging nooit hebben doorgegeven.
dit word een wellis nietus spelletje met cheaptickets. ik zal er alles aan doen om mijn geld op een goede of een slechte manier terug te krijgen
Gewenste Oplossing:
Als ik de kosten van mijn tickets terug heb en de kosten voor de taxi van 100 dollar naar het vliegveld Kilimanjaro


