Mijn Klacht:
Op 14 juli jl. heb ik een vlucht voor 6 augustus 2021 geboekt bij eSky onder boekingsnummer CHNL-19068900, E-ticket0753894613376 (Iberia, vluchtnummer IB3061 t.n.v. Cyntha Tauwnaar.
Dit betreft de vlucht Amsterdam-Tenerife. Terugvlucht via Transavia op 20 augustus 2021, Boekingsnummer CHNL-19068900, vluchtnummer HV6674. Ik heb op dezelfde datum, t.w. 14 juli 2021, via ¡Deal het bedrag van 500,48 euro overgemaakt naar Travix Nederland B.V.
Op 15 juli ontving ik een mail van eSky waaruit bleek dat het ticket door eSky is gecanceld omdat de betaling nog niet binnen was. Het betalingsbewijs heb ik meteen naar eSky gemaild; er kwam een ontvangstbevestiging, maar geen reactie op de inhoud van mijn mail.
IK leef van een kleine AOW en wil graag het geld terug. Voor mij is dit heel veel geld.
Ik stuur u alle relevante correspondentie en hoop dat mijn klacht gehonoreerd wordt. Inmiddels heb ik al voor een ander ticket gezorgd.
Ik zie uit naar uw e reactie.
Met vriendelijke groet,
Cyntha L. Tauwnaar
Gewenste Oplossing:
Ik heb vaker tickets gekocht bij Cheap Ticket en zou graag zien dat dit goed opgelost wordt, d.w.z. door middel van terugboeking van het bedrag van 500,48 euro.


