Klacht: Slechte service

Diedethomassen op 04 januari 2017 over Cheaptickets.nl in de categorie Online Vliegtickets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 12 januari 2017
Reactie van het bedrijf:

Beste Diede, Ik vind het uiterst vervelend te vernemen dat jullie in de veronderstelling zijn geweest ontbijt bijgeboekt te hebben. Ik heb dit nagekeken op jullie bevestiging en daar stond al vermeld dat het alleen LOGIES betrof. De hotelboeking is...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Opgelost
Datum 4 januari 2017

Bij Cheaptickets.nl werd een reis naar Londen geboekt, maar de klant ontving aanvankelijk geen bevestiging of vlieggegevens, ondanks herhaalde telefoontjes. Tijdens het contact met de klantenservice werd de klant onvriendelijk behandeld en ook vlak voor de reis ontbraken de hotelvouchers, wat leidde tot extra problemen bij aankomst in het hotel. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

In september een reis naar londen geboekt, daar begonnen de problemen al. Boeking was wel afgeschreven van de rekening maar we kregen geen bevestiging van cheaptickets. Dus gebeld naar cheaptickets en een bevestiging en de vliegtickets ontvangen. Doordat ik aangaf aan mijn vriend dat het toch raar was dat we totaal geen vlieggegevens hadden ontvangen had ie gebeld naar cheaptickets, waar hij erg ontaardig aan de telefoon behandeld werd en we eindelijk ook deze gegevens kregen. Dan zou je toch denken dat je naar 2x bellen wel alle gegevens zou hebben. Jammergenoeg dus niet, net voor onze reis hadden we nog de hotelvouchers niet ontvangen! Dus mijn vriend weer gebeld. Nu zou je toch denken dat alles goed zou zijn gegaan rondom onze reis. Komen we aan in het hotel, krijgen we te horen dat er geen ontbijt bij zit, wat we wel besteld hadden bij cheaptickets!! Dus mijn vriend weer gebeld naar cheaptickets om te horen te krijgen dat ze er niks van konden terugvinden en dat we van een collega een mailtje zouden ontvangen. Dit telefoontje was op 27 december, en nu 4 januari hebben we nog geen mailtje ontvangen.

Gewenste Oplossing:

Na het terugkrijgen van het bedrag dat we alsnog zelf hebben moeten betalen voor het ontbijt deze dagen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Cheaptickets.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Cheaptickets.nl nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Cheaptickets.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Cheaptickets.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Cheaptickets.nl

Heeft op 12 januari 2017 om 12:24 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Diede,

Ik vind het uiterst vervelend te vernemen dat jullie in de veronderstelling zijn geweest ontbijt bijgeboekt te hebben. Ik heb dit nagekeken op jullie bevestiging en daar stond al vermeld dat het alleen LOGIES betrof. De hotelboeking is automatisch geboekt en niet handmatig. Er is geen fout gemaakt door een medewerker.
Ryanair is een online maatschappij welke geen e-tickets gebruikt. Deze hebben jullie daarom in eerste instantie niet ontvangen.
Ik heb de bevestiging waarop staat dat er geen ontbijt was inbegrepen nogmaals doorgestuurd.

Met vriendelijke groet,
A. de Jong
Customer Support CheapTickets.nl

Reactie van de melder van de klacht

9 jaren geleden - Wat ik een beetje jammer vind is dat mijn klacht duidelijk niet is gelezen! Deze meneer/mevrouw beweerd dat de medewerkers niks fout hebben gedaan!! Wij zijn via de telefoon 1 maal super onvriendelijk behandeld en we miste allemaal mails waar we nog 3x voor hebben moeten bellen. En toen mijn vriend de boeking plaasten hebben we express nog gekeken naar het feit dat het met ontbijt was, maar toen de boeking mis ging bij cheaptickets vermoeden wij dat het daar mis is gegaan. En daarnaast wachten wij nog steeds op een mail vanaf cheaptickets die ons al op 27 december beloofd was. Het minste wat ze hadden kunnen doen in hun reactie was een excuses voor de manier waarop alles is gelopen!!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM