Klacht: Nog steeds geen terugbetaling geannuleerde vlucht (mei 2020)

Roelandvandervliet op 06 oktober 2021 over Cheaptickets.nl in de categorie Online Vliegtickets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 6 oktober 2021

Een klant heeft een klacht ingediend bij Cheaptickets.nl over de terugbetaling van een geannuleerde vlucht naar Marokko in mei 2020. Na lange tijd zonder duidelijke informatie ontving de klant een bericht dat Royal Air Maroc geen terugbetalingen zou doen, maar alleen vouchers zou aanbieden. De klant wijst erop dat de website van Royal Air Maroc aangeeft dat er wel refunds mogelijk zijn, wat leidt tot verwarring en frustratie.

Mijn Klacht:

Vorig jaar zou ik naar Marokko vliegen met Royal Air Maroc. Tickets geboekt via Cheaptickets. De vlucht werd geannuleerd vanwege Covid-19 door Royal Air Maroc. Daarna een hele lange tijd weinig informatie van Cheaptickets gekregen over het verdere verloop. Alleen maar emails dat ze ermee bezig waren en in contact stonden met Royal Air Maroc over vouchers/terugbetaling en dat we geen contact met hen moesten opnemen.

Circa een jaar later kregen we opeens een mail van Cheaptickets dat Royal Air Maroc volgens hun Covid-19 policy geen refunds doen en alleen vouchers aanbieden. Cheaptickets kon hier naar eigen zegge geen hulp in bieden en zeiden dat we zelf met Royal Air Maroc contact moesten opnemen.

Echter staat op de site van Royal Air Maroc dat ze WEL refunds doen, maar dat dit op case by case basis gaat en langer duurt dan normaal. Royal Air Maroc verwees aan de telefoon dat Cheaptickets juist degene is waarmee wij in contact moeten.

Cheaptickets heb ik via een aangetekende brief gesommeerd om binnen 30 dagen mijn geld terug te geven en dat ik anders een klacht indien bij de relevante instanties. Ook op deze brief is geen respons gekomen.

Ik wil dat Cheaptickets zijn verantwoordelijkheid neemt en mijn tickets terugbetaald. Ik ben immers bij HEN klant en niet bij Royal Air Maroc.

Gewenste Oplossing:

Een volledige refund van mijn tickets en excuses dat het allemaal zo lang heeft moeten duren.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Cheaptickets.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Cheaptickets.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Roelandvandervliet
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM