Klacht: Geen reactie over retourvlucht waarvan heenvlucht geannuleerd is.

LF op 04 juni 2020 over Cheaptickets.nl in de categorie Online Vliegtickets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 4 juni 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 19 januari hebben wij een retourvlucht geboekt van Brussel (Zaventem) naar Faro (Portugal). Op 31 maart hebben wij bericht ontvangen dat de heenvlucht is geannuleerd.

Aangezien de heenvlucht geannuleerd is en de vliegmaatschapphij geen vluchten meer voert vanaf Brussel willen wij volledige compensatie voor de terugvlucht.

Wij hebben tweemaal een bericht gestuurd, waarin gevraagd is om tot een passende oplossing te komen voor de nog geplande terugvlucht. Het eerste bericht hebben wij op 30 april gestuurd. Wij hebben enkel een geautomatiseerd bericht ontvangen, maar geen oplossing of termijn waarbinnen we een oplossing kunnen verwachten.

De vliegmaatschappij van de terugvlucht biedt mogelijkheden om vouchers aan te vragen voor geboekte vluchten, maar dit dient door het onlinereisbureau (cheaptickets) gedaan worden.

Gewenste Oplossing:

Wij zijn tevreden wanneer de terugvlucht kosteloos wordt geannuleerd, aangezien het onderdeel is van een retourvlucht, waarvan de heenvlucht door de vliegmaatschappij is geannuleerd.
Zo snel als mogelijk wensen wij een termijn horen waarbinnen een oplossing wordt geboden.

Alle klachten die gemeld zijn door LF
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM