Mijn Klacht:
Enkele maanden geleden heb ik een binnenlandse vlucht geboekt in Mexico bij Cheaptickets.nl. Ik ben namelijk van plan om deze winter een rondreis te maken van 3 weken en zit met een strak schema qua reistijd.
Weken na de boeking kreeg ik bericht van Cheap Tickets dat er een wijziging was in mijn vluchtschema, maar hierbij werd niet vermeld wat er was gewijzigd, alleen een grote blauwe button met \’klik hier om te bevestigen\’ op mijn scherm.
Omdat ik het toch niet helemaal vertrouwde ben ik gaan uitzoeken waar het verschil in zat en zo kwam ik erachter dat de vlucht naar een heel ander vliegveld zou gaan, 300km!!! bij het oorspronkelijke vliegveld vandaan. Een absolute no go voor ons!
Nergens in deze email werd vermeld dat ik ook kon annuleren of dat er een andere oplossing zou kunnen worden geboden.
Ik heb gebeld en uitgelegd dat ik het er niet mee eens was (ook niet met de manier waarop de wijziging werd meegedeeld). Er werd mij telefonisch (niet per mail) verteld dat ik kon annuleren door terug te sturen dat ik wilde annuleren. Zo gezegd zo gedaan.
Ik kreeg vrij snel een bevestiging dat ik binnen 10 werkdagen een annuleringsnota zou krijgen.
Ik heb na die 10 werkdagen gemaild dat ik nog niets ontvangen had en gevraagd waar dat aan zou kunnen liggen.
Het zou aan de verwerkingstijd van de vliegtuigmaatschappij in kwestie liggen; dat is verschillend per maatschappij. De 10 dagen uit de bevestigingsmail van de annulering zijn dus slechts een zoethoudertje en nergens op gebaseerd. Inmiddels zijn er zelfs 20 werkdagen verstreken en ik krijg nog steeds mijn 180 euro niet terug. Ook geen excuses of begrip vanuit de klantenservice. Ik vraag me af hoe lang het nog gaat duren en of ik überhaupt mijn geld nog terug krijg.
Gewenste Oplossing:
Wanneer er op een fatsoenlijke manier contact met mij op wordt genomen en ik binnen afzienbare tijd mijn geld, waar ik gewoon recht op heb, terug krijg.
Ook vind ik dat er iets moet worden gedaan aan de automatische berichten waarin wijzigingen, die ingrijpend zijn, worden doorgegeven. Het is misleidend en onduidelijk.


