Klacht: Cheaptickets geeft geen reactie en houd geld waar we recht op hebben!!!

Rutger Oomkes op 12 mei 2020 over Cheaptickets.nl in de categorie Online Vliegtickets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 19 mei 2020
Reactie van het bedrijf:

Beste Rutger, Uiteraard begrijpen wij dat het een vervelende situatie betreft. De restitutie is reeds ingediend bij de luchtvaartmaatschappij. Wanneer de restitutie ontvangen wordt, zullen we deze aan je uitbetalen. Door de drukte vanwege het Covid-19 virus kan de afhandeling...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Opgelost
Datum 12 mei 2020

Een klant van Cheaptickets.nl heeft in november een vlucht geboekt die later door China Southern werd geannuleerd vanwege de coronacrisis. Na twee maanden zonder reactie van Cheaptickets.nl en zelf contact met de luchtvaartmaatschappij, ontdekte de klant dat het geld al op 21 maart was teruggestort aan Cheaptickets.nl, maar zij hebben het bedrag nog niet aan de klant doorbetaald. De klant overweegt juridische stappen te ondernemen als de situatie niet snel wordt opgelost.

Mijn Klacht:

In november hebben we een vlucht geboekt via cheaptickets.nl Door de Corona crisis is de vlucht geannuleerd door china southern. Na 2 maanden geen enkele reactie te hebben ontvangen hebben we china zelf gebeld. Nu blijkt dat zij al 21 maart het geld hebben gerefund aan cheaptickets.nl. Wij hebben geen antwoord ontvangen en geen geld ontvangen. Als dit niet snel word opgelost zijn we genoodzaakt juridische stappen te nemen. We hebben van cheaptickets de garantie gekregen dat we het geld zouden ontvangen. Dat het iets langer duurt heb ik begrip voor maar tot op heden geen enkele reactie….

Gewenste Oplossing:

Graag zien we dat cheaptickets snel contact opneemt en het geld wat al twee maand in hun bezit is aan ons terug stort.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Cheaptickets.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Cheaptickets.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Cheaptickets.nl

Heeft op 19 mei 2020 om 16:38 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Rutger,

Uiteraard begrijpen wij dat het een vervelende situatie betreft. De restitutie is reeds ingediend bij de luchtvaartmaatschappij. Wanneer de restitutie ontvangen wordt, zullen we deze aan je uitbetalen.
Door de drukte vanwege het Covid-19 virus kan de afhandeling langere tijd duren. Ook hebben wij in onze Algemene Voorwaarden in artikel 9A opgenomen dat de afhandelingstijd langere tijd kan duren:
Indien het Vliegticket annuleerbaar is, dient een restitutieverzoek in beginsel binnen één jaar na de oorspronkelijke vertrekdatum te zijn ingediend, tenzij de luchtvaartmaatschappij anders bepaalt. Het eventueel te restitueren bedrag wordt teruggestort op de rekeningcredit card waarmee de Opdrachtgever de betaling heeft voldaan maar pas nadat het restitutiebedrag van de luchtvaartmaatschappij door Viegwinkel.nl is ontvangen. Dit duurt gemiddeld 2 tot 3 weken, maar in sommige gevallen duurt die aanzienlijk langer en kan het 6 tot 12 maanden in beslag nemen.

Onze excuses voor het ongemak. Hopende je hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.

Met vriendelijke groet,

Moniek
Klantenservice Cheaptickets.nl

Rutger Oomkes

Heeft op 19 mei 2020 om 18:32 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Dit is zeker een vervelende situatie. We hebben bevestiging in zwart en wit van de vliegmaatschappij dat het bedrag is geretourneerd naar cheaptickets.nl. Oftewel. Het geld is al in uw bezit.

We zien graag dat dit bedrag terug wordt gestort. En wat heeft vliegwinkel.nl hier mee te maken? Heb de boeking geplaatst via cheaptickets.nl. Ben dankbaar voor klacht.nl dat eindelijk een reactie komt van cheaptickets.nl. Ze zijn volstrekt onbereikbaar en reageren op geen enkel mailtje (aangezien ze telefonisch niet bereikbaar zijn)..

Elke keer is het termijn opgeschoven wat per email is vast gelegd. Eerst tot 4 weken. Toen max 12 weken en nu is het 6 tot 12 maanden???? We zien graag een reactie tegemoet waar geen algemeen nietszeggend mailtje op terug word gestuurd.

Rutger Oomkes

Bericht van Cheaptickets.nl

5 jaren geleden - Beste Rutger Oomkes, Volgens je email heeft de luchtvaartmaatschappij bevestigd dat de teruggave door ons ontvangen zou moeten zijn. Ik ga dit intern bespreken en zal na laten kijken of Cheaptickets deze teruggave inderdaad ontvangen heeft. Zo ja dan wordt dit uiteraard zo snel mogelijk teruggestort. Met vriendelijke groet, Moniek Klantenservice Cheaptickets.nl

Alle klachten die gemeld zijn door Rutger Oomkes
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM