Mijn Klacht:
Op 4 Jan 2014 een Cali Hoekbank besteld bij Chateau d Ax, met een levertijd van 3 maanden. Volgens verkoopster Gertie zou dit in het algemeen 3 of 4 weken sneller gaan, Na 4 maanden maar eens geïnformeerd. Dit vond ze maar ongepast, geduld moet men hebben. Na 5 maanden maar eens persoonlijk polshoogte gaan nemen. Ze kon er toch niets aan doen dat de Bank er nog niet was. Dat de fabriek in Italië zo ver achter is, kan zij toch niet helpen. Een contact persoon die ons kan informeren over de status van onze bestelling bestaat niet. Geduld. Net terug van Chateau Dax, winkel is voor de 3e keer gerestyled, nieuwe designs, nieuwe banken, stoelen etc, maar de producten welke klanten bestellen kan men niet leveren, ook de aanbetaling direct terug te geven kan blijkbaar niet. Hiervoor moet men over enkele weken nogmaals terug komen. De eerste bevestigde uitlever datum was vóór de laatste week van mei de 2e bevestigde lever datum was 05-06-2014, Nog geen bank nu is het echt klaar!
Gewenste Oplossing:
Nu wil ik niks meer met dit circus te maken hebben, snel mijn geld terug.
Ik was tevreden geweest als men begrip getoond had, ons geïnformeerd had over leverachterstand, en na 5 of 6 maanden een gepaste tegenmoetkoming.
Inmiddels zijn er wederom meerdere aanbiedingen opruiming verkopen, zomer aanbiedingen etc geweest. Momenteel heeft men in Heerlen een 60% opruimingen verkoop ivm een aanstaande verhuizing. buiten het feit dat men zich slecht behandeld voelt, voel ik me ook nog bekocht.

