Mijn Klacht:
Geachte Staff,
Samen met mijn vriendin hebben wij een 3+2 Modena leder banken gekocht bij Natuzzi (Meubelplein Eindhoven, Ordernummer 294633).
Vanaf December 2014 hebben we een probleem met de geleverde banken.
Ze zijn naamelijk te hard (of niet zo zacht als we verwachtten). Bijv. mijn vriendin kan met haar voets de grond NIET aanraken als ze op de bank zit.
Misschien heeft het te maken met het feit dat ze te gevuld zijn geweest (of iets anders).
Daarom hebben contact met Chateau D’Ax en Natuzzi in Meubelplein (Eindhoven) opgenomen wat toch niet makkelijk was.
Trouwens na >1 maand (!) hebben we eindelijk een afspraak kunnen maken.
Afgelopen 9 Februari is de monteur bij ons gekomen maar heeft hij er niet veel mee kunnen helpen.
We hebben enkele vragen explicit gesteld, bijv. over de reden van het feit dat de banken te gevuld zijn geweest.
De monteur zei dat er een antwoord gekregen kon worden binnen 2 weken.
Vandaag (na meer dan 5 weken) hebben we geen antwoord kunnen ontvangen wat we niet acceptable vinden.
De 3+2 Modena leder banken zijn nu helemaal niet confortable zoals we hadden kunnen denken (hoewel die bij de Natuzzi winkel, waar we eerst hun probeerden, wel pasten).
Zouden jullie hier naar kunnen kijken en contact met ons kunnen opnemen?
In afwacht van jullie reactie, bedank ik jullie alvast.
Mvg,
Michele Fabiano
Gewenste Oplossing:
- Toelichting m.b.t. (type) vulling (i.v.m. 3+2 Modena leder banken op Natuzzi winkel)
- Verwachte tijd voor meer zachtheid
- Alles anders van toepassing
- vergoeding als het probleem niet opgelost zou worden

