Mijn Klacht:
20 april 2020
Betreft: Klacht over beëindigen autoverzekering
Geachte heermevrouw,
Op zaterdag kregen we een brief van u waarin u aangeeft dat onze autoverzekering is gestopt. Omdat jullie op dat moment niet telefonisch bereikbaar waren, na 16.30, heb ik zondag toch maar even een whats-app gestuurd, met hierin het overzicht van de betalingen. Vandaag 20 april 2020 heb ik eerst met een van uw medewerkers gechat en ben er achter gekomen dat er een verkeerd nummer staat en dat daarom de betalingen zijn gestorneerd. Dit nummer is van mijn man die hij al een tijd niet meer gebruikt.
Op 7 februari 2020 heb ik telefonisch contact gehad ivm het overzetten van een andere auto. Heb aan uw medewerker gevraagd of de betalingen automatisch voortaan kunnen en dat was prima. Nu weet ik dat er dan altijd het rekening gecheckt moet worden en dit is niet gebeurd. Was dat wel gebeurd, dan had ik het gelijk opgemerkt en was niet gebeurd. Hopelijk heeft u nog de gespreksopname, dan kunt u dat zelf beluisteren. Het probleem komt doordat het nummer niet klopte, maar de betalingen zijn altijd wel gedaan en nu worden we als wanbetalers gezien.
Vervolgens staat er in de brief dat jullie meerdere malen contact mij zou hebben gehad over de betaling voor de autoverzekering, ik heb echter niets van u hierover ontvangen of gehoord. Anders had ik natuurlijk gelijk de rekening betaald.
Hopelijk draaien jullie dit besluit terug en kunnen draaien.
Goedenavond,
Mijn klacht is op de een of andere manier afgewezen.
De mail van 7 maart klopt, maar toen had ik 4 maart het overgemaakt! (Deze hebben jullie zelf teruggeboekt!!!!)De brief van 13 maart heb ik nooit ontvangen…!!!!!
Stuur ze dan ook aangetekend?
Ik ga dit nu verder uitzoeken en de klacht hoger maar voor de rechter en de ombudsman aangeven. En etc etc
Als jullie zo met jullie verzekeringsnemers omgaan is dat echt schandalig. Heb alles betaald en ben geen WANBETALER!!!! Jullie hadden 7 feb het nummer telefonisch moeten checken!!!! En nu zeggen dat ik niet betaal?
Een hele boze ex verzekeringsnemer
Gewenste Oplossing:
7 maart een mail over een betaling, omdat ik 4 maart had betaald, dacht ik dit heeft elkaar gekruist en de brief van 13 maart heb ik nooit ontvangen
De verzekering voortzetten en dit terugdraaien


