Klacht: slecht bereikbaar, vandaag 10x gebeld maar geen respons,

bob2705 op 05 september 2017 over CCTVwinkel.nl in de categorie Internetshops - Bewaking & beveiliging

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
CCTVwinkel.nl has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Open
Datum 5 september 2017

Een klant heeft twee recorders aangeschaft bij CCTVwinkel.nl, maar deze voldoen niet aan de verwachtingen, omdat ze continu opnemen in plaats van alleen bij beweging. Ondanks herhaaldelijk bellen, ontvangt de klant geen respons van de klantenservice, zelfs niet na het inspreken van berichten.

Mijn Klacht:

Ik heb voor een klant 2 recorders hier gekocht , maar die voldoen niet aan de wensen van de klant, bv ze zouden ook op motion opnemen, maar ze nemen altijd op dus met 16 camera’s is de 2 terrabyte in 24 uur vol

Dus ik ik probeer ze te bellen maar krijg iedere keer het bandje ook inspreken en bericht achterlaten werkt niet

Gewenste Oplossing:

even kontakt zou fijn zijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar CCTVwinkel.nl over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM