Klacht: TABLET

hammani hassan op 03 oktober 2013 over Carrefour in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Carrefour
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 3 oktober 2013

Een klant heeft in juli een tablet gekocht voor zijn zoon, die defect raakte. Na het inleveren voor reparatie werd medegedeeld dat de tablet niet gerepareerd kon worden zonder extra kosten van 115 euro voor het terugkrijgen van de kapotte tablet of 200 euro voor reparatie, terwijl de tablet oorspronkelijk 139 euro kostte. De klant is ontevreden over de garantievoorwaarden en hoopt op een oplossing.

Mijn Klacht:

Geachte,
Ik heb in julli een tablet gekocht voor mijn zoon van 5 jaar, die stuk is gegaan we hebben die binnen gebracht voor herstelling. we hebben een garantie van 2jaar, toen we werden gebelt om de tablet te komen halen hebben ze gezegt dat die niet herstelt is als we ons kapote tablet trug willen moeten we 115euro betalen. Als we die willen herstellen moeten we 200euro betalen. de tablet zelf heeft ons 139euro gekost. Nu heb ik dus niks nog mijn geld trug nog een tablet en 139euro verloren. Als carfour zegt dat die onder garantie valt vind ik dat die zijn klanten niet in het zak mag steken.
Ik hoop dat ik zo spoedig mogelijk een antwoord krijg en dat mijn zoon toch nog iets trug krijgt.

Met vriendelijke groetjes
familie hammani,

Gewenste Oplossing:

dat ik minst mijn tablet trug krijg of het geld van min zoon die hij een jaar heeft gespaart.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Carrefour

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Carrefour nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer