Klacht: Nintendo switch gekocht

Ninja81 op 10 mei 2021 over Carrefour in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Carrefour
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 10 mei 2021

Op 8 mei 2021 heeft een klant een Nintendo Switch gekocht voor zijn zoontje, die er echter spijt van had en deze niet wilde houden. Bij een poging om het product op 10 mei terug te brengen naar Carrefour in Turnhout, werd de retour geweigerd, ondanks dat het product ongeopend was en de klant zich beroept op het retourbeleid van andere winkels. De klant is teleurgesteld en eist zijn geld terug.

Mijn Klacht:

Op 8 Mei 2021 heeft mijn zoontje een nintendo switch gekocht, maar thuis gekomen, had hij al snel spijt en wil deze niet. Maar toch door sparen voor Playstation 5. Maandag 10 mei rond 18uur ben ik naar Carrefour in Turnhout gegaan om het terug te brengen, maar de meneer zei dat het niet mogelijk is, waar ik totaal niet mee eens ben. Nintendo is niet gebruikt omdat mijn zoontje er niets van snapte. Maar ze bleven erbij dat het niet mogelijk is. Ik wil het terug brengen. Alle winkels hebben een retour beleid van 15 dagen niet tevreden geld terug. Dus ben wel geschrokken dat ze het niet willen aannemen. Ook werd het niet geopend om te checken. Ik eis mijn geld terug.

Gewenste Oplossing:

Als ik het terug mag brengen en mijn geld terug krijg.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Carrefour

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Carrefour nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Ninja81
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer