Mijn Klacht:
Goedendag,
Voor de opleiding SMD bij het Capabel Onderwijs Groep heb ik een aantal stage examens die ik gedurende mijn stage moet afleggen.
Deze examens moeten door het examen bureau van Capabel beoordeelt worden binnen 3 weken staat in de examenwijzer.
Ik voldoe aan aan alle eisen om mijn diploma in juni aan te vragen, maar doordat het examenbureau mijn stage examens niet beoordeelt zou ik mijn diploma niet kunnen aanvragen.
Wanneer ik telefonisch bel naar Capabel kunnen ze niets voor mij doen en moet ik een e-mail sturen. Nu al 2 mails gestuurd en nog steeds geen reactie.
Tot op heden staat er voor geen enkele examen een cijfer op mijn.capabel.nl,
De examens die ik heb ingeleverd bij mijn lerares zijn:
examen 6,7,9 ingeleverd op 31-01-2017
examen 1 ingeleverd op 14-02-2017
examen 8 ingeleverd op 14-03-2017
examen 4 ingeleverd op 14-03-2017
Ik betaal hartstikke veel geld voor deze opleiding en lever alles op tijd in, het kan toch niet zo zijn dat ik studie vertraging op loop door toedoen van de examencommissie?
Met vriendelijke groet,
Dominique Veenhof
Studentnummer 384449
Gewenste Oplossing:
Ik verlang excuses voor de manier waarop de school mij negeert en ik wil dat mijn examens die ik al reeds ingeleverd heb worden nagekeken en dat Capabel zich voor de resterende examens zich aan de eis van 3 weken gaat houden.


