Klacht: Te laat leveren schoolmellk op eerste schooldag

emmaentom op 03 oktober 2016 over FrieslandCampina in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
FrieslandCampina has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Open
Datum 3 oktober 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Een paar maanden geleden heb ik mijn zoon opgegeven voor zijn eerste schooldag op 24 oktober. Ik wens dat hij op die dag zijn melk krijgt.
Nu blijkt dat hij pas 27 oktober melk krijgt omdat Campina de donderdag ervoor altijd levert en nu de herfstvakantie er tussen zit is het nu te laat om hem alsnog in de order te zetten.
Er is destijds dus niet met mij meegedacht door Campina met als gevolg dat hij de eerste 3 dagen geen melk krijgt.
Ik vind dat ronduit een slechte zaak.

Gewenste Oplossing:

Als mijn zoon vanaf maandag 24 oktober zijn melk krijgt

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over FrieslandCampina

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar FrieslandCampina over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over FrieslandCampina nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM