Mijn Klacht:
Wij hadden een camera bested op donderdag 30 januari j.l
Stond bij dat hij voorradig was en dus voor 22.00 besteld de volgende dag in huis.
Vrijdag 31 januari, NIKS!
Zaterdag 1 Februari, NIKS!
Maandag 3 Februari , NOG NIKS! Gebeld, Bestelling is geprobeerd te leveren (We waren gewoon thuis alle dagen dat er geleverd zou worden). Bestelling afgegeven bij een vestiging van de Albert Heijn in een ANDERE plaats!! Ook erg handig… Na veel bellen met zowel Saturn als POSTNL, zou het pakket dinsdag opgehaald worden en als nog naar onze woonplaats gestuurd worden zodat we hem daar konden afhalen.
Dinsdag 4 Februari , pakketje wordt vandaag als het goed is afgeleverd in de woonplaats.. Geen tijd gehad om langs te gaan..
Woensdag 5 Februari , Verjaardag van mijn gehandicapte neefje waar het cadeau voor is/was.. Wij naar het PostNL punt in de woonplaats om het cadeau te halen en vervolgens naar de verjaardag te gaan..
Tot onze grote schrik, GEEN pakket bezorgd..
Medewerker van het PostNL punt heeft de track en trace nagekeken, Pakket is RETOUR!!! naar Saturn…
Na veel bellen en ondertussen het kookpunt bereikt te hebben ging Saturn proberen om het pakket alsnog bij ons te krijgen.. Helaas weer een valse belofte..
Tot op heden niks gehoord, ja een geautomatiseerd emailtje dat het pakket bij Saturn is aangekomen..
Dus erg boos en teleurgesteld in Saturn.. En uiteraard mijn neefje niks cadeau kunnen doen door deze verschrikkelijk slechte service!
Was van plan om hier nog wat te gaan kopen, maar na dit gebeuren denk ik dat ik maar naar een concurrent ga..
Gewenste Oplossing:
Het cadeau alsnog leveren, met een excuses van Saturn Nederland in de vorm van een cadeaubon of iets dergelijks om het goed te maken!

