Klacht: Hulzen vallen eraf

Smokeroo op 07 november 2022 over Camel in de categorie Sigaretten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Camel is working on this complaint
🔄 In behandeling
Bedrijf Camel
Categorie Sigaretten
Status In behandeling
Datum 7 november 2022

Een klant van Camel ervaart problemen met de sigarettenhulzen, die de laatste weken regelmatig van de sigaretten afvallen. De klant vindt dit teleurstellend, vooral gezien de hoge kosten van de producten, en overweegt over te stappen naar een ander merk als er geen oplossing komt.

Mijn Klacht:

Ik rook nu al een aantal jaar camel, maar de hulzen vallen laatste weken als een lopende band van me sigaretten af, vindt dit jammer. Kosten een fortuin tegenwoordig, zie graag een oplossing tegemoet. Anders toch maar weer voor een ander merk gaan.

Gewenste Oplossing:

Zorgen dat de hulzen eraan blijven zitten en een vergoeding ( geld terug of nieuwe pakjes ) voor alle sigaretten waarvan de hulzen eraf zijn gevallen

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Camel over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Camel in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door Smokeroo
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM