Klacht: filter laat los

semraedts10 op 02 december 2013 over Camel in de categorie Sigaretten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Camel has resolved this complaint
Klacht opgelost op 2 december 2013
Reactie van het bedrijf:

Wij hebben de klant gesproken en zullen het betreffende pakje bij hem ophalen en direct compenseren.

Bedrijf Camel
Categorie Sigaretten
Status Opgelost
Datum 2 december 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik heb gister een pakje camel filters gehaald, van de 22 zijn er 9 waar de filter van losgaat. deze zijn dus ook niet meer te roken. erg vervelend en sigaretten zijn al duur zat

Gewenste Oplossing:

een slof camel activate, omdat ik normaal camel activate rook maar deze was tijdelijk op

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Camel over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Camel in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Camel een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Camel

12 jaren geleden - Wij hebben de klant een email gestuurd met het verzoek contact met ons op te nemen zodat wij het pakje kunnen laten ophalen en direct kunnen compenseren.

Camel

Heeft op 02 december 2013 om 13:29 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij hebben de klant gesproken en zullen het betreffende pakje bij hem ophalen en direct compenseren.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM