Klacht: Camel activate zonder mint balletje

Jochemhartveld op 25 maart 2014 over Camel in de categorie Sigaretten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Camel has resolved this complaint
Klacht opgelost op 6 januari 2015
Reactie van het bedrijf:

wij hebben de consument in juni een eindreactie gestuurd naar aanleiding van de terugkoppeling vanuit de fabriek.

Bedrijf Camel
Categorie Sigaretten
Status Opgelost
Datum 25 maart 2014

Jochem Hartveld heeft meerdere keren sigaretten van Camel Click gekocht waarin geen clickballetje aanwezig was. Na eerdere klachten en een compensatie van €5,50 heeft hij opnieuw last van dit probleem en verzoekt hij om een andere vergoeding.

Mijn Klacht:

Beste Camel,

Wanneer ik laatst mijn pakje Camel Click van zeven euro kocht, had ik een sigaret zonder clickballetje hierin aangetroffen. Nadat dit is mij overkomen, heb ik twee weken later hetzelfde probleem opgemerkt. Toen ik bij het roken van de sigaretten opgemerkt had dat deze geen balletjes bevatten, heb ik deze sigaretten uitgemaakt en bewaard. Dit probleem is dus nog aantoonbaar. Ik heb vaker last van dit probleem en al eerder een klacht ingediend hiervoor, en heb ik een pakje Camel Click ter waarde van €5,50 ontvangen.

Omdat dit maal het voorgeval mij twee keer is getroffen, zou ik graag akkoord gaan met een andere vergoeding ter compensatie van dit probleem. Ik hoor graag van u.

Mvg,

Jochem Hartveld.

Gewenste Oplossing:

Vergoeding in mate van meerdere producten

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Camel over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Camel in behandeling genomen

Bericht van Camel

12 jaren geleden - Wij hebben de consument een email gestuurd met het verzoek ons de verpakking met sigaret toe te sturen zodat wij deze kunnen laten onderzoeken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Camel een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Camel

Heeft op 06 januari 2015 om 11:44 geantwoord

Geboden Oplossing:

wij hebben de consument in juni een eindreactie gestuurd naar aanleiding van de terugkoppeling vanuit de fabriek.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM