Klacht: Slechte service

Fbd01 op 16 januari 2024 over Burger King in de categorie Fastfood ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Fastfood ketens
Status Nieuwe klacht
Datum 16 januari 2024

Een klant van Burger King in Venlo ervoer een lange wachttijd van vijf minuten voordat hij geholpen werd aan de kassa. Bij het plaatsen van een bestelling werd hij onvriendelijk geïnformeerd dat hij alleen via een automaat kon bestellen, en kreeg hij onvoldoende assistentie bij het maken van aanpassingen aan zijn bestelling. De klant is van mening dat deze service niet voldoet aan de standaarden van Burger King en vraagt om actie.

Mijn Klacht:

Burger King in Venlo 11:22.
Ik kwam binnen en heb 5min moeten wachten voordat de desbetreffende persoon bij de kassa kwam. Ik vroeg om te bestellend en er werdt gezegd dat het via de automaat moest en dat ik niet aan de balie kon bestellen. Het was op een niet vriendelijke manier en zowat in het Engels. ( persoon in kwestie sprak Spaans )
Via de zuil wou ik graag wat aanpassingen maken en vroeg voor assistentie waarop op afstand geschreeuwd werd met informatie. Na en minuut of 5 kwam ik er niet uit en vroeg om toch aan de balie te bestellen waarop zei me niet kon helpen en iemand anders moest het doen in het Engels. Ik ben van mening dat dit niet gepast is als klant en dat dit niet de maatstaven zijn van burger king. Ik zie graag hierop aktie tegemoet want dit is zeer schadelijk voor het bedrijf en als consument onacceptabel gedrag. Tevens wil ik op de hoogte gehouden worden van het besluit

Gewenste Oplossing:

Om dit moment zijn mijn gemoederen te hoog om rationeel te kunnen nadenken.
Als er maar geleerd word omtrent klantenservice en klant vriendelijkheid

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Burger King

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Burger King nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Fbd01
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM