Mijn Klacht:
Vandaag 28-12-2015 na een zware dag, halen m’n vriendin en ik wat te eten bij de burgerking in de Meern.
We besluiten om de bestelling mee te nemen naar huis omdat we dichtbij wonen.
Komen we thuis aan en zitten te eten, treft m’n vriendin in haar longchicken XXL een hele lange haar aan, die ze half uitspuugt…. te goor voor woorden!!!!! Onbegrijpelijk dat het personeel geen hoofddeksel oid draagt waar eten bereid wordt!!
Daar gaat m’n ruim €18,- Pfff want onze eetlust was direct verdwenen!!!!! Vervolgens hebben we 3x geprobeerd om contact te krijgen met het filiaal maar ze nemen de telefoon niet op.
Gewenste Oplossing:
Dit is helaas niet onze eerste ervaring en zou graag zien dat er strenger met de hygiëne wordt omgegaan zodat dit niet meer voor komt.
Het is namelijk te gek voor woorden dat je een klacht in kunt vullen en er al staat dat je bv een klacht hebt over een haar in je eten???
Ik wil m'n geld terug en hoop dat de Burgerking wat aan de hygiene gaat doen, dan kom ik pas terug als klant!!!


