Klacht: Als netwerk word je niet serieus genomen.

dock op 22 oktober 2016 over Bureau Jeugdzorg in de categorie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Nieuwe klacht
Datum 22 oktober 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ons is gevraagd om als netwerk te dienen bij een uithuisplaatsing van een kind vanwege een gevecht scheiding. Van alle gesprekken die er zijn geweest is er maar een verslag gemaakt en dat verslag was de interpretatie van de jeugdbeschermer ( dit gaf hij zelf aan toen wij zeiden dat het verslag niet volledig was) Van de andere gesprekken kreeg je geen verslag waardoor je ieder gesprek op nieuw moest beginnen want de ouders konden dan steeds weer iets terugdraaien. Daarnaast was de man een collega van de jeugd beschermer waardoor het naar mijn idee iets te amicaal werd. Ook naar het netwerk toe je werd direct aan gesproken met je voornaam. Ook werd er nooit gesproken met het netwerk over hoe het was gegaan ( we werden nl met onze toestemming ingezet bij de bezoek regelingen)Een keer heel kort over de telefoon. Toen ik als netwerk een gesprek aanvroeg werd het een uur van te voren afgezegd. Mij is een nieuw gesprek belooft dat is er nooit van gekomen. Waarom heb ik niet eerder gereageerd, ik was bang dat het ten nadelen zou zijn voor het kind. Naar mijn idee hoort het kind thuis en dat heeft hij meerdere malen aan mij in paniek / aangegeven. Hij is bang dat hij nooit meer naar huis mag.

Gewenste Oplossing:

Als je gebruik maakt van een netwerk dat je hier serieus mee omgaat en dat er goede verslagen komen zodat je afspraken zwart op wit hebt staan. Dat het kind weer thuis is waar het hoort met begeleiding.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bureau Jeugdzorg

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bureau Jeugdzorg nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM