Klacht: Fraude van mijn geld

Tamara Van de Walle op 31 december 2022 over Budbee in de categorie Post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Budbee
Categorie Post
Status Nieuwe klacht
Datum 31 december 2022

Een klant van Budbee meldt dat er drie keer 211,98 euro van zijn rekening is afgeschreven, wat het bedrijf toeschrijft aan een fout in de computersoftware. Ondanks herhaalde pogingen om zijn geld terug te krijgen, heeft de klant nog niets ontvangen en overweegt hij om aangifte te doen bij de politie.

Mijn Klacht:

Er is 3 maal 211,98 euro van mijn rekening gegaan door jullie.was computersoftware fout zeggen jullie.3 maal opnieuw mijn code moeten geven om mijn geld terug te krijgen,niks gezien.zal klacht moeten indienen bij de politie,wil mijn geld terug zien

Gewenste Oplossing:

Ik zou heel graag rap mijn geld terug zien,ben daar echt niet goed van ,zomaar de.mens zijn geld van rekening nemen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Budbee

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Budbee nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Tamara Van de Walle
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM