Klacht: Bestelling geplaatst en betaald

RemcoW1984 op 07 december 2022 over Brycus in de categorie Tuin, Tuincentra

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Brycus
Categorie Tuin
Status Open
Datum 7 december 2022

Een klant heeft een bestelling geplaatst en betaald bij Brycus, maar ontvangt geen reactie op zijn verzoek om annulering en terugbetaling. Na herhaaldelijk wachten heeft de klant contact opgenomen via e-mail, maar blijft het bedrijf stil.

Mijn Klacht:

Ik heb een bestelling gedaan bij Brycus en netjes meteen betaald. Na lang wachten contact gezocht via de mail met de vraag annuleren en terug betalen maar helaas geen reactie. Bedrijf laat totaal niks van zich horen.

Gewenste Oplossing:

Opdracht annuleren en graag het bedrag retour wat ik betaald heb.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Brycus

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Brycus nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door RemcoW1984
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM