Mijn Klacht:
Eind 2021 een bed online besteld bij Boschbedding, het bestel proces online ging prima. Maar daarna begon eigenlijk meteen alle problemen al, het bed zou namelijk binnen 4 tot 6 weken worden geleverd. 6e week was voorbij en nog steeds niks gehoord van Boschbedding, dus besloten wij maar is even te bellen om te vragen wanneer wij het bed mogen verwachten. Meerdere keren moeten bellen maar tekens geen gehoor of we werden weggedrukt. Na het versturen van een mail, kreeg ik als antwoord terug dat ik meer geduld moet hebben want vanwege Corona duurt het allemaal wat langer. Klinkt heel logisch en hier hebben hadden we ook alle begrip voor maar ik verzocht hun wel vriendelijk om mij op de hoogte te houden. Dit hadden ze namelijk hier voor niet gedaan, maar dat zouden ze nu wel doen en ik kon mijn bed binnen 3 weken verwachten. 3weken lageren nog steeds geen bed en niks gehoord, dus weer bellen maar weer geen gehoor. Via de mail kreeg ik ze opnieuw wel te pakken, ik legde het uit en ik kreeg weer te horen dat ik geduld moet hebben en dat de planning z.s.m. Contact met mij zou opnemen, hier had ik weinig vertrouwen in en dit deelde ik ook en vroeg naar een oplossing en een tegemoetkoming. Hier werd niets mee gedaan want ik moest maar geduld hebben, en hun konden er ook niks aan doen.
Week later nog steeds niks gehoord dus belde ik opnieuw met ze, en dit keer kreeg ik iemand aan de lijn waarbij ik mijn verhaal kon doen. Deze onvriendelijke man wist mij te vertellen dat ik maar moest wachten op een belletje van de planning en dat er geen tegemoetkoming zal zijn. Ik vroeg of ik zijn leidinggevende of de planning mocht spreken maar dat kan niet. Deze persoon aan de telefoon was heel onvriendelijk kort af en echt onbeschoft. Het was namelijk allemaal ons probleem en niet die van hun.
Ik ging er vanuit dat ik mijn bed niet meer zou krijgen want ik had sterk het idee dat wij opgelicht waren door hun. Maar een week later ging de deurbel opeens en daar stonden 2 mensen met een bed (wij wisten niet dat ze zouden komen want niemand had contact met ons gezocht) mijn vriendin doet open en vraagt vriendelijk of hun het bed in de gang willen zetten want dat scheelt voor hun tillen.
Na het plaatsen van een doos in de gang zeide de bezorgers de rest laten we buiten staan hier tekenen en tot ziens. Mijn vriendin moest dus alles zelf we even in de gang zetten. Ik kwam thuis en we hebben samen verbaasd het bed naar boven gebracht met wat hulp. Want we hadden immers niet verwacht dat het bed die dag zou komen of überhaupt zou komen. Het bed stond boven en toen zagen we meerdere beschadigingen op het bed en het matras had allemaal kuilen er in. Teleurgesteld zochten wij op nieuw contact met Boschbedding en via de mail kregen wij een vriendelijke mevrouw die ons wist te vertellen dat dit niet zo hoort en er binnen 6 weken een nieuwe matras bij ons zal zijn. Wij waren blij verrast want wij hadden deze service niet van hun verwacht, achteraf bleek dit ook niet te kloppen want nu 9 weken verder en wij hebben nog steeds niet het vervangende matras binnen. Gisteren (07-02) opnieuw gemaild met de vraag waar ons matras is en uitgelegd hoe onze ervaring is met hun(daarbij alle voorbeelden genoemd met bewijs stukken) en gevraagd waar ons matras blijft en dat wij nu toch echt wel een tegemoetkoming willen want dit kan echt niet. Vandaag 08-02 een mail terug gekregen dat de planning over 3weken contact met ons opneemt, maar op onze gevoel en vraag voor een tegemoetkoming werd niet gereageerd.
Wij zullen hier nooit meer iets bestellen en wij raden ook niemand aan hier iets te bestelen om de volgende punten:
klanten service is onvriendelijk, slecht bereikbaar en onbeschoft
komen afspraken niet na
kwaliteit van het product is zeer slecht bed is extreem hard en je voelt de veren zitten, ook hoor je de verven verspringen bij het omdraaien
Wij wachten nog op een oplossing vanuit Boschbedding maar wij raden iedereen zeer af om hier iets te kopen
Gewenste Oplossing:
Tegemoetkoming!! Of bed ophalen en geld terug.

