Klacht: Bosch bedding schrijft wedstrijd uit ;maak reclame filmpje maar geeft geen winnaar

suusje1234 op 01 november 2013 over BoschBedding in de categorie Bedden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Bedden
Status Open
Datum 1 november 2013

Een klant van BoschBedding diende een reclamefilmpje in voor een wedstrijd waarbij een gratis bed te winnen was, maar ontdekte dat de wedstrijd was afgelast ondanks dat er één inzending was. De klant voelt zich benadeeld en beschouwt het als oplichterij, vooral omdat hij na navraag op Facebook werd geblokkeerd.

Mijn Klacht:

Bij @bosch bedding op facebook stond een tijd geleden een wedstrijd, je kon een gratis bed winnen als je een reclame filmpje deed uploaden…er kwam maar 1 inzender… daarom heeft bosch bedding de hele wedstrijd blijkbaar maar afgelast en dat de moeite voor het filmpje is gedaan doet er niet toe.. dat is toch oplichterij ?? bij navraag via facebook werd ik geblokkeerd… dus blijkbaar mocht de waarheid niet aan het licht komen..

Gewenste Oplossing:

dat er alsnog een winnaar komt voor het reclame filmpje!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over BoschBedding

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over BoschBedding nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM