Klacht: boete op energiezuinigheid, toezeggingen niet nakomen

odeline op 28 maart 2015 over Primagaz in de categorie Camping & Outdoor

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Primagaz
Categorie Camping & Outdoor
Status Open
Datum 28 maart 2015

Een klant van Primagaz heeft een klacht ingediend over een verhoging van de kosten voor hun propaangastank, omdat het bedrijf stelde dat hun energiezuinigheid niet voldoende winst opleverde. Ondanks toezeggingen van klantenservice om terug te bellen, ontving de klant alleen een aanmaning zonder verdere communicatie.

Mijn Klacht:

Bij gebrek aan gasaansluiting hebben wij een propaangastank van Primagaz. Mei 2014 ontvingen wij een brief van Primagaz met de strekking dat, omdat wij zuinig zijn met ons energiegebruik, Primagaz, niet genoeg winst op ons maakte. We moesten daarom fors meer gaan betalen voor de tank. Een flinke boete wegens energiezuinigheid dus. Dit terwijl op de website van Primagaz hoog werd opgegeven van het streven van Primagaz naar energiezuinigheid.
Ik heb direct verontwaardigd Primagaz gebeld. Ik kreeg een meneer aan de telefoon die beloofde dat ik zou worden teruggebeld. Niet dus. In plaats daarvan kregen we een enige tijd later een aanmaning. Opnieuw gebeld. De dame aan de telefoon verzekerde mij dat dit echt niet de bedoeling was, dat ik alsnog zou worden teruggebeld en dat we de aanmaning moesten negeren. Daarna niets meer. En nu, driekwart jaar later een brief met een wel heel vervelende toonzetting, 20 euro incassokosten, 17,54 rente en de aankondiging van een deurwaarder.

Gewenste Oplossing:

Excuses van Primagaz, dit keer niet alleen telefonisch, maar ook schriftelijk, inclusief een schriftelijke bevestiging dat ze ons niet meer zullen lastig vallen met boetes voor energiezuinigheid en aanmaningen voor het niet betalen van facturen waarvan ons telefonisch werd gezegd dat we ze niet moesten betalen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Primagaz

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Primagaz nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM