Klacht: Wasstraat maakt krassen op auto

JinxNL op 14 februari 2020 over BOB Autowas in de categorie Schoonmaakbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 14 februari 2020

Een klant van BOB Autowas meldt dat zijn net gekochte, schadevrije auto na een bezoek aan de wasstraat krassen vertoonde op de motorkap en het dak. Zowel de vestiging als het hoofdkantoor ontkennen verantwoordelijkheid voor de schade. De situatie is nog niet opgelost.

Mijn Klacht:

Ging naar binnen met een schadevrije, net gekochte auto, kwam eruit met krassen over de hele motorkap en dak die overduidelijk door de wasstraat komen. Zowel de vestiging als het hoofdkantoor nemen geen verantwoordelijkheid en zeggen dat het niet door hun komt. Word vervolgd!

Gewenste Oplossing:

Schade herstel

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over BOB Autowas

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over BOB Autowas nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door JinxNL
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM