Klacht: X3 heeft startproblemen

patricia78 op 24 januari 2012 over BMW in de categorie Automerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf BMW
Categorie Automerken
Status Open
Datum 24 januari 2012

Een eigenaar van een BMW X3 uit 2006 ervaart al jaren startproblemen, vooral in de winter, en heeft zelfs te maken gehad met uitval op de snelweg. Ondanks een langdurige reparatie van drie maanden en kosten van 2000 euro, blijft het probleem bestaan en biedt BMW geen oplossing. De klant voelt zich niet serieus genomen en merkt op dat andere eigenaren vergelijkbare problemen hebben, terwijl BMW dit als een uniek geval beschouwt.

Mijn Klacht:

Onze x3 uit 2006 heeft al jaren in de winter startproblemen. Hij is zelfs een aantal keer uitgevallen op de snelweg. Geen vermogen meer! BMW keram heeft de wagen 3 maanden in de garage gehad. 2000 euro verder en nog steeds geen succes. Hij start weer niet goed.Iniddels is BMW duistland en Nederlandf op de hoogte.
BMW weet niet waar het aan ligt. Er wordt ook geen oplossing geboden. Leenauto zou betaalt moeten worden. Of men zegt: u heeft toch nog uw z3!!! Wel eens op wintersport geweest met een cabrio tweezitter?
Ze zeggen ook dat dit een uniek probleem is, maar op intrnet blijkt dat wel anders! Ze erkennen hun problemen niet en BMW wimpelt de klanten af!

Gewenste Oplossing:

De auto moet of gemaakt worden of ze moeten het probleem toegeven en een andere passende auto ter beschikking stellen die dit probleem niet heeft.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM