Klacht: Ketting van de motor afgebroken met als gevolg motor kapot

gala2011 op 29 augustus 2012 over BMW in de categorie Automerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf BMW
Categorie Automerken
Status Open
Datum 29 augustus 2012

Een eigenaar van een BMW X5 uit 2008 meldt dat de ketting van de motor is afgebroken, wat heeft geleid tot ernstige motorschade en een hoge reparatiekosten van € 7000,- exclusief BTW. De eigenaar geeft aan dat de auto een melding van motorstoring en vermogensverlies vertoonde voordat deze niet meer startte.

Mijn Klacht:

Geachte,

Ik rij een BMW X5 3.0 van het bouwjaar 2008,ik heb er € 47000,- voor betaald.Een paar weken geleden kreeg ik een melding op mij display met:motorstoring vermogensverlies !! Ben daarna aan de kant van de snelweg gaan staan de sleutel uit het contact gehaald om deze opnieuw te starten,maar kreeg de auto niet meer aan de praat.Om een groot verhaal kort te maken,bij de garage zijn ze dus tot conclusie gekomen dat de ketting ( die volgens de BMW nier vervangen dient te worden ) is afgebroken met zware motor beschadiging te gevolg.Kostenplaatje voor een revisie motor € 7000,- ex de BTW.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag willen dat de BMW hier hun verantwoordelijkheid nemen en mij tegenmoed komen met het bedrag dat ik kwijt ben aan de revisie motor.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM