Klacht: Vuurwerk in reclames en jingles

van wijlick op 31 december 2013 over Blueway in de categorie Electronica - Computers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf Blueway
Status Open
Datum 31 december 2013

Een klant van Blueway uit zijn bezorgdheid over het gebruik van vuurwerkgeluiden in reclames rond de jaarwisseling. Hij wijst erop dat veel huisdieren al stress ervaren door het vuurwerk buiten en dat de geluiden in advertenties hun veilige omgeving binnenshuis verstoren.

Mijn Klacht:

Rond de jaarwisseling wordt in veel reclames vuurwerkgeluiden gebruikt. (met name gillende keukenmeiden) Veel huisdieren hebben het buiten al ontzettend moeilijk door het vuurwerk.
Binnen is nog een veilige plek.
Door de diverse vuurwerkgeluiden tijdens reclames is dit erg vervelend voor deze dieren.

Gewenste Oplossing:

WE weten allemaal dat er vuurwerk is rond de jaarwisseling. Prima, maar svp geen vuurwerkgeluiden op radio en tv dagen van tevoren!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Blueway

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Blueway nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM