Klacht: niet lekker smeerbaar

rik bayens op 04 maart 2016 over Blue Band in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Blue Band
Status Open
Datum 4 maart 2016

Een consument uit zijn onvrede over de halvarine van Blue Band, die hij al twintig jaar gebruikt. Hij merkt op dat de smeerbaarheid en smaak zijn veranderd en vraagt zich af waarom deze aanpassingen zijn doorgevoerd.

Mijn Klacht:

hallo
Hebben jullie de samenstelling van de kuipjes halvarine veranderd?ik gebruik dit product al zeker 20 jaar maar het is nu niet meer zo lekker smeerbaar en de smaak is anders? wat is er mee gebeurd? waarom wordt alles veranderd in deze maatschappij? never change a winning team. jammer jammer

Gewenste Oplossing:

als de oude boter weer terug komt

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM