Klacht: L.G. t.v.

Love has Gone op 20 december 2012 over Block in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 24 januari 2013
Reactie van het bedrijf:

Geachte mevrouw/mijnheer, Helaas kan Block op de door uw vermelde gegevens geen lopende kwesties traceren. Via deze weg het verzoek om via [email protected] met onze service-afdeling in contact te treden zodat zodat wij uw klacht kunnen onderzoeken. Block kan een...

Bedrijf Block
Status Opgelost
Datum 20 december 2012

Een consument meldde dat zijn L.G. televisie, aangeschaft in 2007, niet meer aan te zetten was en geen beeld meer gaf. Bij Block kreeg hij te horen dat dit mogelijk het einde van de televisie betekende en dat een levensduur van 5 jaar voor een dergelijk apparaat niet ongebruikelijk was. De consument vond dit teleurstellend, vooral gezien de hoge aanschafprijs en de kosten voor mogelijke reparatie.

Mijn Klacht:

T.v. was niet meer aan te zetten, m.a.w. kreeg geen beeld meer.
Heb deze t.v. gekocht op 14-07-2007, geen extra garantie gekocht maar zou daar ook buiten zijn gevallen.
Ben naar Block terug gegaan om de klacht te melden en daar werd me verteld dat dit wellicht einde t.v. was, ik niet uit moest gaan van een t.v. die 10 tot 15 jaar mee zou gaan.Mijn idee dat 5 jaar toch wel erg weinig is voor een investering van € 699,– , + € 8,– verwijderingsbijdrage, werd van de tafel geveegd met het argument dat dezelfde t.v. nu ± € 400 a € 500,– zal kosten. waarop ik zei dus een afschrijving op de t.v. te moeten calculeren van ± € 100,– per jaar.
Ik vind dit te gek voor woorden. Qua reparatie zou ik al beginnen met € 40,– verzendkosten volgens de verkoper dus . Eigenlijk zeer ontmoedigend deze t.v. te laten maken. Uit de houding bleek duidelijk te pushen een nieuwe t.v. te kopen. Die was zeer onpersoonlijk, eigenlijk niet geinteresseerd in mijn verhaal. Duidelijk willen scoren d.m.v. verkoop. Jammer dat ze zo kortzichtig zijn in hun verkoopkunde dat ze niet door hebben dat mensen niet terug komen naar dit bedrijf.
Heb nu door dat ik beter behandeld word bij het bedrijf om de hoek, zij hebben door waar hun kracht ligt en ik heb daar graag wat meer euro’s voor over.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als L.G. erkent een fout te hebben gemaakt in hun productie, een vorm van handreiking doet. Vrienden van mij die het apparaat hebben aangeschaft na het zien van de L.G. bij mij , hebben nu hetzelfde probleem en vrienden van hen ook. Verder zie ik dit probleem op de website " klachten" ook terug. Vandaar mijn conclusie ; nooit meer een L.G. apparaat" .
Jammer dat ze zo kortzichtig zijn. Hoe prijs je een product de markt uit ?

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Block in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Block een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Block

Heeft op 24 januari 2013 om 12:57 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte mevrouw/mijnheer,

Helaas kan Block op de door uw vermelde gegevens geen lopende kwesties traceren. Via deze weg het verzoek om via [email protected] met onze service-afdeling in contact te treden zodat zodat wij uw klacht kunnen onderzoeken. Block kan een oplossing aanbieden in het kader van uw wettelijke garantie op basis van het consumentenrecht.

Wij streven altijd naar 100% klanttevredenheid.
Bij voorbaat dank.

Met vriendelijke groet,

Block Electrostore.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM