Klacht: Na 4 maanden liet de zool al los

Helmke op 10 augustus 2022 over Bjorn Borg in de categorie Sportmerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Bjorn Borg
Categorie Sportmerken
Status Open
Datum 10 augustus 2022

Een consument meldt dat de zool van de linker sneaker van zijn zoon, gekocht op 26 februari, na vier maanden al loslaat. Bij contact met het bedrijf werd hij doorverwezen naar de winkel waar de schoenen zijn aangeschaft, maar daar kon of wilde men geen oplossing bieden.

Mijn Klacht:

M’n zoon heeft op 26 februari een paar Bjorn Borg sneakers gekocht, de zool van z’n linker schoen is al helemaal losgegaan.
Contact opgenomen zij sturen me door naar aktiesport waar de schoenen zijn gekocht, zij kunnen/ willen niets meer doen

Gewenste Oplossing:

Vergoeding

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bjorn Borg

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bjorn Borg nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Helmke
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM