Klacht: SEPA INCASSO OPDRACHT ZONDER TOESTEMMING UITGEVOERD

[email protected] op 06 oktober 2014 over Bioshape Pharma in de categorie Medische produkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Bioshape Pharma has resolved this complaint
Klacht opgelost op 20 juli 2015
Categorie Medische produkten
Status Opgelost
Datum 6 oktober 2014

Een klant van Bioshape Pharma heeft een klacht ingediend over een onterecht uitgevoerde SEPA-incasso zonder zijn toestemming. Na het bestellen van een proefpakket van € 4,99 ontdekte hij dat er een doorlopende incasso was ingesteld, wat leidde tot blokkering door zijn bank. Ondanks het retourneren van capsules en het opzeggen van het abonnement, ontving hij een aanmaning voor een betaling van € 80,93.

Mijn Klacht:

Mijn Klacht: SEPA INCASSO OPDRACHT OPGEZET ZONDER TOESTEMMING VAN REKENINGHOUDER

Ik voel mij zwaar misleid door Bioshape Pharma. Ik bestelde een proefpakket waarvoor ik € 4,99 betaalde. Vervolgens blijkt dat er een doorlopende incasso op mijn rekening loopt. Meteen laat ik mijn bank deze incasso blokkeren en de bank zet Bioshape en Docdata vervolgens op de zwarte lijst. Hoe krijgen zij het in hun hoofd om mijn rekening op deze wijze te plunderen? Om nog meer ellende te voorkomen retourneer ik op 28 augustus 98 capsules. Hierop krijg ik te horen dat mijn abonnement per 28 aug is opgezegd. Maar de ellende gaat door.
Op 30 sept 2014 krijg ik een aanmaning per brief voor betaling van € €80.93. Huh?? Het is mij onbegrijpelijk dat zij nog steeds betaling eisen want ik ontvang deze mail:

Van: Bioshape Pharma ([email protected])

Verzonden: vrijdag 22 augustus 2014 20:26:54

Aan: P. Povel ([email protected])

Geachte P. Povel,

Wij hebben uw opzegging van het Bioshape Pharma abonnement op 22-08-2014 in goede orde ontvangen. U bent per direct uitgeschreven.

Met vriendelijke groet,

Bioshape Pharma Nederland

Dit is een automatisch gegenereerde e-mail, u kunt hier niet op reageren.

En in een latere mail: Graag zouden we u eraan willen herinneren dat u een machtiging heeft afgegeven voor een doorlopende SEPA incasso aan Docdata Payments ten name van Bioshape Pharma NL
EEN MACHTIGING AFGEGEVEN??? ER IS DOOR MIJ NOOIT TOESTEMMING VOOR AFGEGEVEN!

De situatie wordt nog erger. In hun brief van 30 september wordt mij duidelijk dat ik te maken krijg met debiteurenbeheer van Alektum met de mededeling dat ik voor het in gebreke blijven van de betaling van € 80.93 € 10,00 aanmaningskosten moet betalen.

Gewenste Oplossing:

Ik verwacht dat BioShape / Alektum de zaak per onmiddellijk stopt en intrekt. Ik heb nooit een overeenkomst met ze gesloten noch aan hun toestemming gegeven om bedragen van mijn rekening af te schrijven. Dit zijn schandalige praktijken waar niet alleen ik maar ook anderen de dupe van zijn geworden. Die zogenaamde proefpakketjes zijn pure misleiding om je rekening no te bemachtigen die vervolgens gebruikt wordt om een automatische incasso mee op te zetten. Dit moet stoppen.

Gewenste Oplossing:

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bioshape Pharma

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Bioshape Pharma over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bioshape Pharma nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Bioshape Pharma in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Bioshape Pharma een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Bioshape Pharma

10 jaren geleden - De klant een email gestuurd of zijn of haar klacht inmiddels is afgehandeld. Mochten er vragen zijn kan de klant met onze klantenservice contact opnemen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM