Klacht: brutaal behandeld.

BrutaalBILLincasso op 22 november 2016 over Bill Incasso in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Incassobureaus
Status Open
Datum 22 november 2016

Een klant heeft contact opgenomen met Bill Incasso na het ontvangen van een brief, omdat de incasso niet correct zou zijn. Tijdens het telefoongesprek met een medewerker werd de klant op een onvriendelijke manier behandeld en kreeg hij te horen dat hij zijn vragen via internet moest stellen, wat leidde tot onvrede over de klantenservice.

Mijn Klacht:

vanmiddag na dat ik een brief heb ontvangen van BILLincasso heb ik er heen gebeld omdat deze incasso niet klopt. er werd niet opgenomen terwijl er op de site stond dat ze geopend waren van 09.00-16.00 uur, dat vond ik al vreemd. 2 uur later nog een keer gebeld. Ik kreeg de heer X aan de telefoon. ik moest mijn dossiernummer doorgeven en er werd toen al op een rare toon gezegt ja wat wild u weten. Ik begin te vertellen dat de incasso niet klopt, maar vrijwel word ik door hem onderbroken hij zegt als je wat wil weten moet u het maar via internet doen mail of contactformulier. ik vraag hem waarom kan het niet via de telefoon? hij zegt op een brutale manier regel het maar via internet heb ik u net ook gezegt. Ik zeg hem dat ik het niet netjes vind hoe hij mij behandeld hij zegt gelijk nee jij bent vriendelijk, ik was op een normale manier aan het praten. ook stond er in de incasso een dreigement toen ik dat wou aangeven onderbreekte hij mij gelijk weer met als je het er niet mee eens bent doe je maar aangifte, en zonder pardon word de telefoon verbinding verbroken.

Gewenste Oplossing:

Dat dit BILL incasso word opgeheven.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bill Incasso

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bill Incasso nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM