Klacht: Na 1 jaar contact hierover – nog steeds geen papieren post met aanslag

iamsas777 op 29 maart 2018 over BghU in de categorie Overheid

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf BghU
Categorie Overheid
Status Open
Datum 29 maart 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vorig jaar een klacht ingediend. Meerdere malen contact gehad. Aangegeven nooit aangegeven te hebben dat ik dit soort belangrijke informatie niet per post meer te willen. Dit jaar weer aangegeven dat ik het per POST wil. Post als in, op papier. Het hoeft maar 1x per jaar.

Ik heb maar 6 weken de tijd, wil mijn budgettering op orde hebben zodat er genoeg geld op rekeningen staat, en ik wil van dit soort dingen een papieren administratie! Ik heb dus nooit aangegeven dit digitaal te willen in plaats van post.

Dus laatst heb ik contact opgenomen over dat ik het per post wil.. en vandaag kreeg ik een EMAIL met een pdf daarin! Daar vroeg ik niet om! Hoe moeilijk is het om dit te begrijpen BGHU

En ik wil ook inzicht over met welke huizen jullie mij vergelijken! In het verleden ben ik vergeleken met niet goed vergelijkbare huizen, zoals huizen met een garage terwijl ik dat niet heb, en huizen die veel groter zijn en zo te zien in betere staat en andere omstandigheden. Ik wil dat jullie vergelijken met rijstjeshuizen in soort gelijke omstandigheden, geen hoekhuis bijvoorbeeld, en geen huis waar geen geluidsoverlast en andere dingen spelen zoals hier.

Gewenste Oplossing:

Ik wil alsnog de aanslag voor 2018 per post! Ik wil informatie over de huizen waarmee ik vergeleken ben. Deze is zelfs niet online te vinden! Ik wil dat jullie volgend jaar deze fout niet WEER maken.

Alle klachten die gemeld zijn door iamsas777
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM