Klacht: Houdt zich niet aan afspraak

user-1340354 op 29 maart 2017 over Beterburen Buurtbemiddeling in de categorie Juridisch

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Juridisch
Status Open
Datum 29 maart 2017

Een klant heeft een conflict met de buren en heeft op advies van de politie contact opgenomen met Beterburen Buurtbemiddeling voor een afspraak op 20 maart 2017. Na een wachttijd van bijna een uur zonder dat iemand verscheen of contact opnam, heeft de klant de afspraak verlaten en is ontevreden over de gebrekkige communicatie van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Geruime tijd heb ik een conflict met de buren. Voor bemiddeling heb ik “op advies van de politie”, contact gezocht met Beter buren en telefonisch een afspraak gemaakt voor maandag 20 maart 2017 om 17:00 uur. Ik ben tot 17:50 uur blijven wachten, daarna ben ik weggegaan.

Ik ben zeer ontevreden over Beter buren dat er niemand op de afspraak is verschenen en men niet de moeite neemt om mij even te bellen.

Gewenste Oplossing:

Mij een uitleg geven waarom er niemand is geweest en excuses daarover.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM