Klacht: Jas na drie weken nog niet geleverd

Silvercup op 03 januari 2023 over Besties On Tour in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 3 januari 2023

Een klant heeft begin december een jas besteld bij Besties On Tour, maar deze is na drie weken nog steeds niet geleverd. De klant ontdekte dat de verzending vanuit China plaatsvindt en ervaart problemen met het contact opnemen, aangezien er geen reactie op meerdere e-mails is ontvangen, behalve een automatisch antwoord.

Mijn Klacht:

Reeds begin december heb ik een jas besteld bij Besties On Tour, deze is tot op de dag van vandaag nog steeds niet geleverd. Pas later kom je erachter dat de handel vanuit China verzonden blijkt te worden.. Contact opnemen is erg lastig, op meerdere mailtjes heb ik (op een automatisch antwoord) nog geen enkele reactie mogen ontvangen, zeer frustrerend.

Gewenste Oplossing:

Restitutie van het aankoopbedrag

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Besties On Tour

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Besties On Tour nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Silvercup
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten