Klacht: Bestelling via webshop levering binnen 24 uur

Miranda39 op 18 juni 2013 over Saturn in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Saturn
Status Open
Datum 18 juni 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb op 7 juni een bestelling gedaan en het zou de andere dag bezorgt worden we zijn inmiddels 11 dagen verder ik heb al wel betaald maar nog niks in huis ik heb al 4 keer gebeld maar na telkens een uur aan de lijn te hebben gehangen en naar een bandje te hebben zitten luisteren dat ik zo spoedig mogelijk zou worden geholpen heb ik het opgegeven nu heb ik 2 dagen geleden maar een mail uitgedaan en daar heb ik tot op heden nog geen enkele reactie op gekregen?

Gewenste Oplossing:

Graag een reactie opname van de telefoon en het liefst zo snel mogelijk mijn bestelling in huis en anders gewoon mijn geld terug zodat ik mijn gewenste artikel ergens anders kan kopen?

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Saturn

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Saturn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM