Klacht: Bestelling 5 dagen te laat geleverd

MariskaD op 30 april 2020 over Hallmark in de categorie Drukwerk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Hallmark has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Hallmark
Categorie Drukwerk
Status Open
Datum 30 april 2020

Een klant heeft op 18 april een ballon en kaart besteld voor de tweede verjaardag van een kind op 27 april, maar de levering vond pas op 29 april plaats. De klant ontving een e-mail met de mededeling dat de bezorging op dinsdag zou plaatsvinden, maar deze kwam veel later dan verwacht en op een ongebruikelijk tijdstip. Ondanks de hoge kosten voor de bestelling, ontving de klant geen reactie op een verzonden e-mail over de vertraging.

Mijn Klacht:

Heb 18 april een ballon en kaart besteld,met bezorg datum 254
De kleine meid werd op 27 April 2 jaar.
Helaas zaterdag geen ballon en kaart,email dat het dinsdags bezorgt zou worden. Vandaag 29 april om iets voor 22.00 uur bezorgt.Email gestuurd maar geen reactie
Het kost genoeg en de bezorging niet correct
Ook erg raar dat het zo laat op de avond nog bezorgt word

Gewenste Oplossing:

Compensatie en excuses

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Hallmark

Alle klachten die gemeld zijn door MariskaD
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM