Mijn Klacht:
Zondag 15 juni heb ik bij bestelkado.nl een fles rose oude kaap met gepersonaliseerd etiket besteld. De verwachtte levertijd is 1 a 2 werkdagen. Dit zou prima zijn omdat ik de fles pas woensdag2 juli echt moest hebben.
Op 18 juni ontvang ik een mail of het klopt dat ik geen gepersonaliseerd etiket wil. Ik heb hier direct op geantwoord dat dit wel degelijk was meebesteld/aangemaakt. Omdat er geen reactie kwam heb ik weer een mail gestuurd op 22 juni, met daarin de vraag wanneer de fles geleverd gaat worden.
Op 24 juni ontvang ik weer een mail met het verzoek nogmaals de opmaak te sturen, ik heb dit ook direct weer gedaan en ook nog even aangegeven dat ik hem 2 juli moest hebben.
De dagen daarna hoor en ik zie ik niets, dus maandag 30 juni maar weer eens gebeld. Hier vertelde men mij de mail van de 24ste niet te hebben, nog tijdens het telefoongesprek heb ik deze weer verstuurd en zmen zou zorgen dat deze morgen (dinsdag 1 juli) geleverd zou worden.
Woensdag 2 juli nog steeds niets gehoord en gezien, weer bellen, weer beloofd men hem nog dezelfde dag te versturen.
Donderdag 3 juli nog steeds niets gehoord en gezien, dus maar weer bellen met inmiddels een vast contactpersoon. Inmiddels kreeg ik wel een mail met daarin mijn accountgegevens zodat ik mijn bestelling kon volgen. Spijtig genoeg staat de hele bestelling niet in mijn account.
Later werd ik nog gebeld of ik de opmaak even kon sturen want die konden ze niet vinden, ik heb toen aangegeven dat dit erg vreemd was omdat die wel in de laatste mail stond.
Omdat ik vrijdag 4 juli nog steeds geen tracktrace code heb, maar weer gebeld. Enigszins geirriteerd werd ik te woord gestaan met de melding dat hun leverancier hem had verstuurd. Na lang aandringen ging de medewerker op zoek naar de tracktrace code en belde mij hierover terug.
Heel vervelend mevrouw, maar onze leverancier heeft gisteravond gemaild dat de opmaak niet goed is en dus toch weer niet verstuurd. Conclusie we zijn nu bijna 3 weken verder en de order is inmiddels geannuleerd, iets wat zij de normaalste zaak vinden en zich niets aantrekken van het feit dat je klant nu een probleem heeft en tig keer moest bellen en aanhouden.

