Klacht: Betalingen laten stoppen maar hebben alleen mijn account verwijderd

B051199 op 19 mei 2021 over BeNaughty in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf BeNaughty
Categorie Datingsites
Status Open
Datum 19 mei 2021

Na contact met BeNaughty om de automatische incasso te stoppen, heeft de klager ervaren dat zijn account is teruggezet naar een standaardaccount, maar de betalingen bleven doorgaan. Ondanks herhaaldelijk verzoek om de incasso te stoppen, is het probleem niet opgelost en blijft er geld van zijn rekening afgeschreven worden. De bank kan ook niets doen om de betalingen te blokkeren.

Mijn Klacht:

Heb gebelt met het nummer dat hun gaven om de automatische incasso te stoppen en na lang doordringen hebben ze mijn automatische incasso gestopt en mijn account terug gezet op een standaard account (dat is wat ik dscht). Nu hebben ze weer geld van mijn rekening gehaald en blijkt dat ze de incasso niet hebben gestopt maar mijn account hebben verwijderd waardoor de betalingen gewoon doorgaan… heb contact met de bank gehad en zij kunnen hun ook niet blokkeren.

Gewenste Oplossing:

Als ik 100% zeker weet dat de betalingen stoppen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over BeNaughty

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over BeNaughty nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door B051199
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM