Mijn Klacht:
Wij hebben voor onze gehele bovenverdieping nieuwe kozijnen besteld bij Belisol Dronten.
Vanaf het moment dat de handtekening gezet onder de offerte ging het verkeerd.
Op de afgesproken dag van levering en plaatsing waren er helaas geen monteurs te bekennen. De kozijnen waren nog niet binnen, het was blijkbaar te veel moeite om ons hiervan op de hoogte te stellen.
Na een aantal weken kwamen ze eindelijk de kozijnen plaatsen, helaas waren de helft van de kozijnen verkeerd ingemeten en dus te klein…. Waar mensen werken kunnen helaas fouten ontstaan, het is niet anders.
De andere kozijnen die wel goed waren zijn geplaatst.
Hierbij hebben de monteurs door de elektra van de rolluiken geboord, resultaat muur open hakken, elektra opnieuw getrokken en opnieuw aansluiten op de rolluiken.
Op een andere slaapkamer heeft de monteur op de verwarmingsleidingen gestaan waardoor deze dubbel geklapt zijn, resultaat muur open hakken, stuk leiding vervangen.
Bij het raam op de overloop, monteurs gaan bovenop de trapleuning staan, leuning verbogen en muur beschadigd. (Belisol geeft monteurs geen trap mee…..)
Monteurs laten een grote bende achter, opruimen beginnen ze niet aan, oprit vol met materiaal, slaapkamers vol met gruis, zaagsel overal (Belisol geeft monteurs geen stofzuiger of bezem mee…….)
Na constatering van alle ellende meteen gebeld met Belisol, de directeur Allard zou terug bellen. Maar het werd natuurlijk spannend dus die belt niet.
Na toezeggingen van Allard, directeur bij Belisol Dronten, zouden de overige kozijnen op datum x geleverd worden, dus wij de stukadoor en schilder geregeld en de dag van te voren even gebeld met Belisol echter je raad het al, Allard had deze toezegging nooit kunnen doen. De kozijnen waren nog niet binnen. In de tussentijd diverse mails naar Belisol verzonden maar uiteraard zonder reactie. Zelfs op een ingebrekestelling en aansprakelijkheidsstelling wordt niet gereageerd. Wederom na 4 weken komen de monteurs voor de 4 laatste kozijnen, maar tot mijn grote verbazing hebben ze maar 3 kozijnen bij zich! Ze waren er 1 vergeten te bestellen. Onbegrijpelijk aangezien we het continu over 4 kozijnen hebben gehad.
Verantwoordelijkheidsgevoel is bij zowel de monteurs en directie Belisol heel ver te zoeken. Dus wij weer bellen en mailen en weer het “onzin”-verhaal dat er wat mis was gegaan.
Dus de stukadoor kon het weer niet afmaken. Het nieuwe kozijn werd middels een spoed bestelling besteld, raar aangezien ons de eerste keer duidelijk was verteld door Allard directeur van Belisol, spoed bestellingen kunnen niet. Allard geeft door dat het laatste kozijn met 4 weken geleverd en geplaatst kan worden, ik check mijn agenda en zie tot mijn verbazing dat het 5 weken zijn en niet 4.
Uiteindelijk zijn alle kozijnen geplaatst maar de weg daar naar toe is belachelijk.
Wij hebben vreselijk veel spijt dat we in zee zijn gegaan met Belisol. De discussie over de laatste termijn voeren we momenteel. De schade veroorzaakt door de monteurs wensen ze niet te vergoeden en dreigen alleen met incasso-kosten ed als er niet snel betaalt wordt.
Gewenste Oplossing:
Als de nota aangepast wordt met de extra kosten van herstel die wij gemaakt hebben.

