Klacht: Levertijd 12 weken

cynthiaknoop op 25 juni 2013 over Belisol in de categorie Klusbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Belisol is op de hoogte gebracht van deze klacht
Wacht op reactie
Bedrijf Belisol
Categorie Klusbedrijven
Status Nieuwe klacht
Datum 25 juni 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Nadat wij bij het bedrijf Belisol het contract hadden ondertekend werd direct actie ondernomen om de kozijnen in te meten. Enkele in een nieuwe aanbouw en een in een bestaand gedeelte van ons huis (vervanging dus). Na het inmeten is de bestelling bij de fabriek geplaatst. Echter vrij snel daarna bleken we toch iets over het hoofd te hebben gezien wat betrekking had op de nieuwe kozijnen. Belisol heeft opnieuw ingemeten en de bestelling geplaatst, waarna ineens een levertijd van 7-8 weken, 12 weken werd i.v.m. de bouwvak (4 weken fabriek gesloten). Wij begrijpen dat we debet zijn aan de nieuwe leverdatum voor de nieuwe kozijnen, maar de order voor het bestaande kozijn is zonder overleg ook gecanceled. Hierdoor loopt onze gehele verbouwing gigantisch uit omdat we nu ook onze nieuwe keuken die tegen het te vervangen kozijn komt moeten uitstellen.

Verder is ons tijdens het gehele proces tegen gevallen dat:
– we niet of niet conform afspraak worden terug gebeld
– we niet 1 aanspreekpunt hebben
– afspraken omtrent leveren van schetsen niet worden nagekomen
– het productieproces alles behalve flexibel is
– men gewoonweg de klant niet serieus neemt en in sommige gevallen zelf onbeschoft is

Gewenste Oplossing:

Levering van het te vervangen raam voor de bouwvak.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Belisol nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM