Klacht: kan IB-aangifte niet meer openen

Gerard Segers op 13 maart 2024 over Belastingdienst in de categorie Overheid

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Categorie Overheid
Status Open
Datum 13 maart 2024

Een gebruiker ervaart problemen met het openen van de inkomstenbelastingaangifte op de website van de Belastingdienst. Bij het proberen te berekenen van de belasting verschijnt een foutmelding, ondanks dat de gegevens zijn opgeslagen.

Mijn Klacht:

Ik krijg steeds de volgende melding: Er is iets misgegaan bij het berekenen van uw belasting. Uw gegevens zijn wel opgeslagen. Probeer het later nog eens.

Gewenste Oplossing:

als ik verder kan

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Belastingdienst
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Belastingdienst

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Belastingdienst nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Gerard Segers
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM